Masterclass Lightroom
za 15 mrt
|Mechelen
Tijdens deze masterclass leren we niet enkel onze foto’ verwerken, maar zien we ook hoe we onze foto’s beheren en archiveren op een efficiënte manier. Zonder een grondige kennis van de Bibliotheek Module heeft het weinig zin om ons in de Ontwikkelen Module te gaan verdiepen.


Tijd en locatie
15 mrt 2025, 09:30
Mechelen, De Regenboog 11, 2800 Mechelen, België
Over het evenement
We spreiden deze masterclass over twee dagen uit. Zaterdag 15 maart & 29 maart, telkens van 09.30u tot 16u00.
De eerste dag verdiepen we ons in de Bibliotheek Module en zorgen we ervoor dat , tegen het begin van de volgende les, onze volledige catalogus op punt staat. Daarnaast leren we hoe trefwoorden, kleurlabels, sterren, etc ons kunnen helpen om heel snel beelden terug te vinden en maken we voorinstellingen die ons heel wat tijd zullen besparen tijdens het importeerproces.
Dag twee verdiepen we ons volledig in het verwerken van onze beelden. Stap voor stap bekijken we de verschillende gereedschappen die ons beeld naar een hoger niveau kunnen brengen. Tijdens praktijksessies oefenen we de theorie in zodat we, op het einde van de dag, de leerstof beheersen.
De groep wordt bewust klein gehouden om een optimale begeleiding te kunnen geven; tijdens en na de workshop!
WAT MAG JE VAN DEZE…